Change cookie preferencesOne of the world's leading companies
in process and conveyor belting...

Back to Splash Page

Potraviny – pásy Ultranyl

Pri mnohých aplikáciách spracovania v potravinovom priemysle dokážu polyuretánové pásy plne uspokojiť požiadavky danej aplikácie. Spoločnosť Ammeraal Beltech pridala do svojho radu najmodernejší polyuretánový potravinový pás: Ultranyl, mimoriadne odolný voči teplotným výkyvom – od vysokých po nízke a opačne.

 

Výsledkom pokračujúceho výskumu a vývoja je pokrytie pásu Ultranyl, materiál schopný odolať teplotným výkyvom a hydrolýze. Pásy Ultranyl sú potravinovo bezpečné. Potravinové produkty nebudú kontaminované vďaka homogénnemu krytiu s vysokou hustotou bez prasklín.

Ultranyl je vrchné pokrytie pásu s odolnosťou voči teplu a chladu. Mimoriadne vhodné pre aplikácie, pri ktorých sa z pece preberajú upečené produkty. Chladiaci pás Ultranyl môže preukazovať menšiu stratu farby a tmavnutie následkom spálenia, v závislosti od zloženia, hmoty a teploty produktu, ktorý prichádza do kontaktu s pásom.

 

Ďalšou špecifickou situáciou je aplikácie, kedy sa produkty umiestňujú na studený pás a vzniká veľké množstvo pary. Ultranyl je odolný voči hydrolýze a bude menej ovplyvnený parou. 

 

Short shock temperatures                     Ultimate hydrolysis resistance

 

Ultranyl Belts

Ultra-resistant to Temperature Shocks

 

 

Downloads

Ultranyl Belts

Flyer PDF - English

 

 

 


LATEST NEWS

** Jedna z vedúcich svetových spoločností vo výrobe procesných a dopravných pásov **