Change cookie preferencesOne of the world's leading companies
in process and conveyor belting...

Back to Splash Page

Zvyšovanie pásových štandardov v potravinárskom priemysle

Ammeraal Beltech dlhý čas úzko spolupracoval s pekárskym a cukrárskym priemyslom a na základe svojich skúseností neustále vylepšuje riešenia pre dopravníkové pásy.

 

Teraz bol nový prémiový rad potravinárskych pásov pridaný do vysoko oceňovanej série pásov Ropanyl: ultra flexibilné, nezmršťujúce sa a nestrapkajúce sa pásy s vynikajúcimi uvoľňovacími sa vlastnosťami poskytujú odpoveď v mnohých situáciách.

 

Nový prémiový rad prináša všetky klasické výhody existujúcich pásov série Ropanyl a navyše pomáha redukovať náklady na systém a jeho údržbu pri zvýšení výstupu a zároveň podporuje bezpečnosť pokrmov a zachováva kvalitu výrobkov.

 

Rad Premium Advantage prináša efektivitu a produktivitu

 

Doprava je jadrom prevádzky – rad Premium Advantage pomáha k hladkému, efektívnemu, produktívnemu a ekonomickému chodu systému.

 

Flexibilita – Nižšie napnutie a napätie na dopravníkovom systéme znižuje náklady na spotrebu energií, výmenu pásov a údržbu.
 
Trvanlivosť – Nestrapkajúca sa technológia znamená, že pásy Premium sú silnejšie, majú dlhšiu životnosť a prinášajú lepšiu hygienu v potravinárstve znížením kontaminácie rozstrapkanou textíliou.

 

Nezmršťujúce sa – Dizajn pásov Premium znižuje riziko zmrštenia a zabezpečuje optimálne vedenie aj pri najnáročnejších podmienkach v potravinárskom priemysle.

 

Nepriľnavé – Prémiová antimikrobiálna povrchová úprava prináša excelentné uvoľnenie najnáročnejších materiálov. Čistejší a extra jemný transport zabezpečuje bezpečnosť výrobku a kvalitu produktu.

 

Nový rad pásov Ropanyl Premium vyhovuje striktným hygienickým požiadavkám pre potravinársky priemysel alebo ich presahuje.

 

Viac informácií nájdete tu.
 

 

 

New Premium Range of

Ropanyl Belts

 

 
Súbory na prevzatie

Premium Range of Ropanyl Belts for the Food Industry

Flyer PDF - English

Testimonial
 
 


LATEST NEWS

** Jedna z vedúcich svetových spoločností vo výrobe procesných a dopravných pásov **