Change cookie preferences



One of the world's leading companies
in process and conveyor belting...

Back to Splash Page

Predstavujeme prémiový rad potravinárskych pásov Ropanyl

Do jestvujúcej, vysoko cenenej série pásov Ropanyl bol pridaný nový prémiový rad: ultra flexibilné, nezmršťujúce sa a nestrapkajúce sa pásy s vynikajúcimi uvoľňovacími sa vlastnosťami.

 

Nová séria prináša klasické výhody pásov Ropanyl a navyše prvotriednu tkaninu. Celkom nová nezmršťujúca sa úprava pomáha redukovať náklady na systém a jeho údržbu pri zvýšení výstupu a zároveň podporuje bezpečnosť pokrmov a zachováva kvalitu výrobkov.

 

Či už na manipuláciu s potravinami, na dopravníky s ostrými hranami alebo na baliace linky, pásy Ropanyl Premium poskytujú riešenie.

 

Dopravníky pobežia efektívnejšie, produktívnejšie a ekonomickejšie

 

Flexibilita – Na dopravníkoch s ostrými hranami alebo malými remenicami sa tieto pásy prevádzkujú s nižším napnutím a vytvárajú nižšie napätie na dopravníku. Toto redukuje náklady na pohon, znižuje opotrebovanie komponentov a zvyšuje životnosť pásu. 
 
Trvanlivosť – Nestrapkajúca sa technológia robí prémiové pásy silnejšími a pevnejšími. Dlhší chod, dlhšia životnosť pásu, lepšia hygiena v potravinárstve (žiadna kontaminácia rozstrapkanou textíliou).

 

Nezmršťujúce sa – Prémiové pásy sú navrhnuté pre hladký a efektívny chod s nízkym rizikom zmrštenia sa a pre optimálne vedenie v náročných podmienkach.

 

Nepriľnavé – Prémiová antimikrobiálna povrchová úprava prináša excelentné uvoľnenie najnáročnejších materiálov. Zaisťuje čistejší a extra jemný transport na ostrých hranách, zabezpečuje kvalitu produktu a znižuje čas potrebný na čistenie pásu.

 

Nový prémiový rad pásov Ropanyl od Ammeraal Beltech: Pracujte s tým najlepším!

 

Viac informácií nájdete tu.

 

 

Výsledky testu rozstrapkania/trvanlivosti (získané po identických laboratórnych testoch):

Prémiový pás Ropanyl                            Ekvivalentný pás konkurencie

 

 

New Premium Range of

Ropanyl Belts

 

 

Downloads

Premium Range of Ropanyl Belts for the Food Industry

Flyer PDF - English

Testimonial
 

 

 

 


LATEST NEWS

** Jedna z vedúcich svetových spoločností vo výrobe procesných a dopravných pásov **