Change cookie preferencesOne of the world's leading companies
in process and conveyor belting...

Back to Splash Page

Potraviny

Nastavenie štandardu v pásovej technológii a smerníc bezpečnosti pre potravinársky priemysel.

V priebehu dlhých rokov vytvorila spoločnosť Ammeraal Beltech v potravinárskom priemysle štandard založený na našich dôsledne vysoko kvalitných výrobkoch a požadovaných hygienických vlastnostiach pre konkrétny trh.

 

Vyrábame široký okruh termoplastických a termostabilných materiálov, ktoré vyhovujú aj najprísnejším smerniciam – pre priamy kontakt s potravinou, ako aj pre prepravu balených výrobkov.

 

Pre potravinársky priemysel vyrábame pásy pre použitie vo vysokých aj nízkych teplotách, netoxické materiály s vynikajúcou odolnosťou voči olejom i mastnotám a zodpovedajúce charakteristikám pre všetky z nasledujúcich trhov:
 

  • Ovocie a zelenina  
  • Mliečne výrobky 
  • Poľnohospodárstvo

 

Vysoká kvalita a vysoké hygienické normy sú  v potravinárskom priemysle samozrejmosťou. Ručíme vašej spoločnosti, výrobnému zariadeniu a vašej technológii, že spĺňame všetky tieto požiadavky a že sa splnia pomocou zaručených hygienických výrobných procesov, krátkej výroby a precíznej logistiky.

Tieto prísne štandardy sú zakomponované do celkovej produktovej škály pre bezpečnosť, rýchlosť a hospodárne spracovanie všetkých potravín.

 


LATEST NEWS

** Jedna z vedúcich svetových spoločností vo výrobe procesných a dopravných pásov **