Change cookie preferencesOne of the world's leading companies
in process and conveyor belting...

Back to Splash Page

... vitajte v Ammeraal Beltech

 

Spoločnosť Ammeraal Beltech ponúka široký sortiment produktov v oblasti komponentov pre logistiku, manipuláciu a transport do viac ako 150 krajín sveta, so 7 výrobnými závodmi, 80-timi výrobnými centrami, 2 500 zamestnancami a 25 000 zákazníkmi v 26 krajinách.
 
Sme stále sa dynamicky rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá má za sebou neprehliadnuteľné úspechy po celom svete. Prichádzame na trh so stále výkonnejšími komponentmi, ktoré sú schopné plniť náročné požiadavky kladené na nás zákazníkmi a trhom. Produkty našej spoločnosti sa používajú takmer vo všetkých priemyselných odvetviach. Nájdeme ich v potravinárskom a tabakovom priemysle, v medzioperačnej doprave v strojárskych podnikoch, gumárenstve, na poštách a letiskách a v mnohých ďalších priemyselných oboroch.


Našim cieľom je poskytovať kompletné poradenstvo, ktorým sa snažíme vyhovieť špecifickým požiadavkám zákazníkov. Naša webová stránka vám povie viac o spoločnosti Ammeraal Beltech a informuje vás o našich štandardných produktoch, technických riešeniach, novinkách a službách.


 

 

Ponúkame najširšiu škálu

produktov do 150-tich

krajín sveta

No Flash-player installed
The page you want to open contains a Flash-application. To view this animation your systeem needs to have a Flash-player installed. You can download this player by clicking the button below or to visit the address http://www.adobe.com/go/getflashplayer/.

See the video


LATEST NEWS

** Jedna z vedúcich svetových spoločností vo výrobe procesných a dopravných pásov **